Wiedza z medycyny estetycznej i medycyny sportowej. Najlepszy Portal - Warszawa!

Duża skuteczność bioterapii u osób dorosłych – kontynuacja

W tej chwili te «zająknięcia» zredukowały się do jednego, dwóch dziennie, ale już tylko wtedy, gdy biegnę lub wykonuję ciężką pracę. Otóż, Szanowny Panie, ja w tej chwili czuję się, jakbym powrócił z dalekiej podróży, która była koszmarem, z której nie widziałem powrotu, a zdawało mi się, że już koniec mego życia bardzo bliski. Lekarze leczyli tylko w czasie «ataków», po przejściu ataku nie sugerowali nawet dalszego leczenia, nawet zapobiegawczego. Z biegiem lat ataki serca były częstsze, a «zająknięcia» serca stały się ciągłym utrapieniem, wytrącały mnie z normalnego życia”.

Rozpoznanie pana Mieczysława W.: tachacardia suprawen- tricularis parpxysmalts. Syndroma praextttationis (WPW – typ B). Status post TBC. Pulmonum. Natomiast przypadek Józefa O. jest o tyle ciekawy, że jest on lekarzem. A właściwie był lekarzem, bo zaawansowana choroba wieńcowa serca, bóle zamostkowe zarówno w dzień, po niewielkim wysiłku fizycznym, jak i w nocy, spowodowały, że przeszedł na emeryturę. Spotkaliśmy się w sumie sześć razy. Jego jedyną formą ruchu był do tego czasu bardzo wolny spacer po chodniku. Dziś pracuje z powrotem na pół etatu.

Warto jeszcze wspomnieć o pani Franciszce K., lat 69, która po kilku spotkaniach przyniosła mi kolejne zaświadczenie od lekarza, u którego leczyła się od dawna. Pierwsze zaświadczenie z 27 grudnia 1982 r. miało treść następującą: „Franciszka K. leczy się w tutejszej przychodni z powodu przewlekłej niewydolności wieńcowej i niewydolności krążenia. Wydaje się celem przedłożenia u radiestety”. Zaświadczenie wydane 7 września 1983 r. ma treść następującą: „Po leczeniu u bioenergoterapeuty uzyskano zmniejszenie się bólów wieńcowych, ustąpienie cech niewydolności krążenia, lepsze samopoczucie psychiczne chorej”. Sama pani Franciszka K. pisze na zakończenie, że ,,(…) nie biorę teraz na spacery czy zakupy nitrogliceryny, którą kiedyś zawsze nosiłam (…). Bóle głowy są również mniejsze”.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.