Wiedza z medycyny estetycznej i medycyny sportowej. Najlepszy Portal - Warszawa!

Za co medycyna neguję bioterapię – kontynuacja

Już wkrótce odbędzie się spotkanie, na które zostaną zaproszeni przedstawiciele medycyny, gdzie będą mogli zobaczyć pacjentów ze schorzeniami nieuleczalnymi i ocenić ich aktualny stan zdrowia. Zaproszenie na to spotkanie zostanie przesłane też i Panu.

Do dzisiejszego dnia – dziewięć kobiet pozbyło się swoich guzów piersi w trakcie jednego tylko spotkania, żyją, niektóre już od ponad roku, wiedzą, że gdyby zaczęło się dziać coś niepokojącego, mogą trafić do mnie w każdej chwili, ale do tej pory nie czynią tego. Podobno istnieje coś takiego jak «żyłka dziennikarska». Czy nie nachodzi Pana w tym momencie pragnienie spotkania się z tymi kobietami i porozmawiania z nimi. Jeśli bioterapia jest oszustwem, to sam się Panu podkładam tą propozycją, można rzec, że wkładam głowę w pętlę – niech Pan tylko nie ucieka przed faktami, przed miażdżącą ich wymową.

Negowanie działania bioterapii tam, gdzie może ona jeszcze pomóc, jest czymś głęboko niehumanitarnym. Nie wolno wydawać sądu o zjawisku, którego się dokładnie nie poznało. Zresztą czas, ten najsurowszy sędzia i tak z upływem miesięcy i lat wszystko zweryfikuje.

Wahadełko, które trzymał Pan w ręku w czasie pierwszej audycji na tle tomografu komputerowego, aby je w ten sposób spostponować, mnie osobiście skojarzyło się z sercem dzwonu. Jeszcze nie wiadomo, komu tak naprawdę bije dzwon

Zaproszenie na spotkanie wysłałem też na ręce rektora Akademii Medycznej w Gdańsku, a także Lekarza Wojewódzkiego. Dr S. oraz redaktorzy R. i W., którzy negowali istnienie bioterapii na łamach prasy również otrzymali zaproszenia.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.