Wiedza z medycyny estetycznej i medycyny sportowej. Najlepszy Portal - Warszawa!

Zwalczanie bioterapii

Walka, którą toczą bioterapeuci, toczy się na fakty. Przyjdźcie i zobaczcie – oto nasza dewiza. Zaczekajcie z osądem, zanim nie zobaczycie na własne oczy metody w działaniu. Nie sądźcie zaocznie, bo to nienaukowe i nieetyczne.

Bioterapia jest dlatego tak zaciekle zwalczana, bo za jej sprawą dokona się cały szereg przewartościowań teoretycznych. «Jakże zaciekle walczono z pierwszymi znieczuleniami. Jak wyśmiewano chirurgów, którzy przed operacją myli ręce i kazali czynić to samo swoim asystentom! Aeropagi gromadzące sławnych specjalistów potępiały w czambuł wszelkie operacje nowatorskie, a tyczy to zarówno zeszłego wieku, jak i lat – tak, tak – najnowszych. Ciekawe to fakty. Dowodzą one, że ludziom, skądinąd być może światłym, umysłom otwartym, trudno przyjąć nowe pojęcia i metody rujnujące świat ich praktyk i poglądów» (Arnold Mostowicz: Biologia zmienia medycynę, Warszawa 1982).

Doprowadzenie do pomyślnego zakończenia każdego przypadku, który z medycznego punktu widzenia skazany był na niepowodzenie, obala obowiązującą w tej mierze dotychczasową teorię. Ktoś z «wielkich» powiedział kiedyś, że jeśli choć jeden fakt odstaje od obowiązującej teorii, nie mieści się w niej, to należy zmienić teorię. Patrząc na medycynę z podwórka bioterapii, takich faktów można wytrząsnąć z rękawa całe tuziny.

Oczywiście i przed bioterapią istnieje granica niemożli- wego. Inaczej byłoby to cudotwórstwo i wstęp do nieśmiertelności. Coraz częściej zgłaszają się do mnie pacjenci poważnie cierpiący, a dokładne badania specjalistyczne wykazują, że są oni zupełnie zdrowi.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.